Більярд

Вітаємо у нашому більярдному залі!

Запрошуємо Вас відвідати зал більярду, що знаходиться на четвертому поверсі готелю. Тут панує атмосфера спокою та азарту, яка вдало втілена у дизайнерських рішеннях та наповненні залу. У залі:

 • Професійний стіл для гри у російський більярд
 • Професійний стіл для гри в американку та пул
 • Необхідне професійне обладнання
 • Диван з журнальним столиком
 • Рідкокристалічна панель із супутниковим телебаченням
 • Телефон
 • Замовлення страв та напоїв з бару/ресторану

Вартість: 100 грн/год (за одну особу).

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами. 067 516 7773

 

Наш сервіс

Сніданок

Для тих, хто проживає у готелі сніданок – 120 грн/особа (8:00 – 10:00).

Весілля

У Вашому розпорядженні два банкетних зали на 300 та 150 місць

VIP зал

Для особливих гостей ми приготували VIP зал з розкішним каміном (до 12 місць)

Банкети

Зали нашого ресторану мають великий попит для проведення святкових заходів, фуршетів та ділових обідів

Замовлення столиків

Для Вашої зручності Ви можете попередньо замовити столик.

Альтанки

Якщо Ви надаєте перевагу проведенню часу на свіжому повітрі - до ваших послуг 10 затінених альтанок з чарівним краєвидом

Готель-ресторан «Варшава» запрошує для гри в більярд (Львів)

Більярд – це благородна гра, яка в 21 ст. представляє культурний спадок багатьох цивілізацій. Через те, що вона є надзвичайно давньою, важко навіть встановити країну її походження. За одними даними – це Індія, за іншими – Китай. Більярд – це не лише елітний відпочинок, але й спорт. Він вимагає поєднання як фізичних, так і розумових здібностей. Над зеленим сукном у світлі яскравих ліхтарів вирішувались і продовжують вирішуватися різноманітні, часто доленосні, питання. Якщо ви теж фанат гри, готель-ресторан Warszawa запрошує вас на більярд (Львів). У нас можна знайти однодумців та зіграти партію-другу заради приємного спілкування.

Види більярду: вибирайте на будь-який смак

Правила більярду досить прості, але для досягнення гарних результатів доведеться докласти чимало зусиль, тренуючи увагу, окомір, точність рухів, витримку, вміння прораховувати декілька ходів наперед. Існує безліч варіантів гри, притаманні різним народам. Вони відрізняються правилами, розмірами куль, столів, наявністю або відсутністю луз тощо. Найпопулярнішими видами гри є:

 • російський більярд: поширений на всьому пострадянському просторі. Але, зважаючи на те, що гра набула популярності ще за часів царської імперії, її прихильники є і у багатьох європейських країнах. На професійних змаганнях дозволено використання лише 12-футових столів, а в повсякденні їх розмір починається від 8 футів. Для російського більярду беруть 16 куль, 15 з яких білого кольору та пронумеровані. Особливість – вузькі лузи, розмір яких лише на кілька міліметрів перевищує діаметр шарів. Є такі різновиди більярду, як російська піраміда, московська піраміда та вільна піраміда (американка). Ними захоплюються гравці різного віку;
 • пул: лузи у столів для такого різновиду більярду набагато ширші, ніж для російського. Саме тому і грати в гру набагато легше. Та й самі кулі мають меншу масу та діаметр. Вони відрізняються особливим забарвленням – 7 куль пофарбовані в суцільний колір, а інші 7 – смугасті. Вісімка – найпопулярніша гра на американських турнірах. На стіл викладається 15 куль із номерами та биток. Гравці мають забити кулі свого кольору (однотонні або смугасті), а потім восьму. Пул також має й десятків інших різновидів, як спортивних, так і розважальних. Якщо ви хочете зіграти в такий більярд у Львові, то ми чекаємо на вас;
 • карамболь: ця гра дуже популярна в Європі та США, але й в Україні також зростає чисельність її прихильників. Стіл для карамболю не має луз взагалі, а його розмір становить 5-10 футів. Основна мета – набір очок за кількістю правильних ударів. А ще в такому більярді використовують всього лише три кулі – білу, червону і жовту (або білу помічену). Необхідно щоб биток доторкнувся однієї з прицільних куль, а після декількох бортів – іншої. Незважаючи на невелику кількість куль та просту конструкцію столу, карамболь вимагає високої техніки, добре розвиненого чуття сили удару та обертання. Биток має складну траєкторію, а рішення, які приймаються, мають бути різноманітними;
 • снукер: англійський різновид лузного більярду. Для нього знадобляться столи на 6-12 футів із широкими лузами та невеликі різнокольорові кулі. Правила снукера досить складні, так як задіяні 15 червоних та 7 різноколірних шарів. У відповідності до англійської сталості, правила гри у такий більярд майже ніколи не змінювалися.

Під час відпочинку в нашому комплексі ви можете освоїти різні види більярду, якщо вам ще не довелося його опанувати. Якщо ж ви вже профі, то ми впевнені, що однодумці для цікавого та змістовного проведення часу в нашій залі для більярду знайдуться завжди.

Ресторан «Варшава»

Ми цінуємо та поважаємо кожного гостя, а страви нашої кухні нікого не залишать байдужого!

Більшість страв меню ресторану «Варшава» готуються за старовинними та автентичними рецептами Галицької та Польської кухонь та включають в себе сучасне бачення шеф-кухаря.

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами.

Більярд
В середньому: 5; всього оцінок: 1