Конференц-зал у Львові

Вітаємо у конференц-залі готелю "Варшава"!

Для проведення ділових зустрічей, корпоративного навчання, семінарів та інших тренінгів у готелі-ресторані «Варшава» обладнано великі конференц-зали площею 200 м², 400 м² та 450 м² з терасою та сучасним обладнанням, що входить до вартості оренди (екран, мультимедійний проектор, фліпчарт). Наші приміщення оснащені високошвидкісним Wi-Fi доступом до Інтернету та телевізійними моніторами.

Конференц-зал у Львові: зручно, сучасно, недорого

Щороку у Львові проходить безліч конференцій, симпозіумів, бізнес-форумів, тренінгів, конгресів та інших заходів. Спеціалісти також стверджують, що приблизно третина подорожей до Львова здійснюється в ділових цілях. Це, звичайно, підвищує попит на приміщення для комфортного проведення бізнес-зустрічей та навчання. При цьому вони мають відповідати певним вимогам, які можуть відрізнятися в залежності від особливостей різних заходів. Конференц-зал у Львові знайти досить просто, але при цьому вартість оренди може виявитися не завжди прийнятною. Тому багато хто із замовників надає перевагу закладам, які знаходяться за містом або на його околицях. Так, орендуючи конференц-зал у готельно-ресторанному комплексі «Варшава», ви можете отримати сервіс високого рівня, не витрачаючи зайвих коштів.

У нас є три конференц-зали на вибір для будь-яких потреб!

Ми пропонуємо не лише якісний відпочинок, але й створюємо всі необхідні умови для різних заходів. У готельно-ресторанному комплексі «Варшава» є декілька приміщень для конференцій. Ми подбали про те, щоб вони повністю відповідали сучасним вимогам щодо оснащення та оформлення. До послуг наших клієнтів пропонуємо три конференц-зали:

 • конференц-зал № 1: площа даного приміщення складає 200 м2. В ньому можна вільно розмістити до 80 учасників заходу. Зал обладнаний сучасними меблями, розташування яких може змінюватися в залежності від потреб замовників. Цей зал стане ідеальним місцем для семінарів невеликих компаній, організації різноманітних курсів, молодіжних заходів, тренінгів тощо. Адже при тому, що місткість залу досить значна, вартість оренди є доступною. Наш тренінговий зал обирають як приватні компанії, так і бюджетні організації. Всі необхідні для розрахунків документи будуть оформлені у відповідності до вимог замовника;
 • конференц-зал № 2: площа в 400 м2 розрахована на 250 посадкових місць. У такому залі зручно проводити різні навчальні заходи, конференції тощо. У залі вистачить місця не лише для запрошених гостей, але й для організації виставки товарів, літератури, різноманітних виробів у відповідності до тематики заходу тощо;
 • конференц-зал № 3: приміщення відрізняється великими розмірами — 450 м2, оформлене у традиційному стилі для проведення конференцій та інших заходів. Кількість посадкових місць 350.

Конференц - Зал №1

Додаткові послуги при оренді конференц-залів у готельно-ресторанному комплексі «Варшава»

Для забезпечення якнайкращих умов для проведення ділових зустрічей та навчальних заходів ми пропонуємо такі види додаткових послуг:

 • кава-перерви, під час яких учасники зможуть відпочити та обмінятися думками;
 • комплексні обіди та вечері, меню для яких розроблять наші співробітники;
 • гала-вечері у різних форматах, які можуть стати урочистим завершенням проведення масштабних заходів;
 • офіційні презентації та експозиції;
 • церемонії, виставки, аукціони;
 • розважальні заходи з урахуванням цільової аудиторії;
 • послуги бізнес-центру та ін.

Планування та організація будь-яких заходів відбувається на найвищому рівні.

Конференц - Зал №2

Переваги оренди конференц-залів у Warszawa Hotel

Оренда конференц-залу у Львові – дуже важливий та відповідальний етап. Найчастіше організатори надають перевагу спеціально обладнаним приміщенням у готелях, оскільки таке рішення має низку переваг. Звернувшись до нас, ви отримаєте наступні:

 • зручне розташування: незважаючи на те, що наш готель знаходиться на околиці Львова, нас легко знайти. Ваші гості можуть скористатися послугами таксі або ми подбаємо про організацію трансферу. Крім того, таке розташування дає перевагу проводити всі заходи у комфортній обстановці;
 • висока якість обслуговування: наш кваліфікований персонал має великий досвід у організації та проведенні бізнес-заходів різних видів. Це дозволяє уникати помилок, яких інколи припускаються непідготовлені організатори. Ми плануємо все завчасно та інформуємо замовників про кожен етап підготовки;
 • наявність додаткових послуг: ми маємо можливість поселити велику кількість гостей у комфортабельних номерах, надати місце для автотранспорту, організувати якісне харчування та змістовний різноплановий відпочинок. Вам не доведеться витрачати зайвий час та гроші на пошук готелів, ресторанів, організовувати трансфер та ін.
 • високі стандарти обслуговування конференц-залів: наявність сучасних меблів, освітлення, необхідної апаратури та іншого обладнання (включено у вартість оренди). Якщо вам потрібне приміщення з проектором, мультимедійною дошкою, фліпчартом або іншим устаткуванням, то все це ви знайдете у нас.

Готельно-ресторанний комплекс «Варшава» — це комфортна обстановка, розроблений професійними дизайнерами інтер’єр, сучасне обладнання, чудова кухня, досвідчений персонал. Все це разом дозволяє нам організувати та провести будь-який захід на найвищому рівні.

Конференц - Зал №3

Оренда приміщень для конференцій та семінарів без посередників у Львові

 

Ресторан «Варшава»

Ми цінуємо та поважаємо кожного гостя, а страви нашої кухні нікого не залишать байдужого!

Більшість страв меню ресторану «Варшава» готуються за старовинними та автентичними рецептами Галицької та Польської кухонь та включають в себе сучасне бачення шеф-кухаря.

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами.

Конференц-зал у Львові
В середньому: 4; всього оцінок: 4