Конференц-зал у Львові

Вітаємо у конференц-залі готелю "Варшава"!

Для проведення ділових зустрічей, корпоративного навчання, семінарів та інших тренінгів у готелі-ресторані «Варшава» обладнано великі конференц-зали площею 200 м², 400 м² та 450 м² з терасою та сучасним обладнанням, що входить до вартості оренди (екран, мультимедійний проектор, фліпчарт). Наші приміщення оснащені високошвидкісним Wi-Fi доступом до Інтернету та телевізійними моніторами.

Наш сервіс

Сніданок

Для тих, хто проживає у готелі сніданок – 120 грн/особа (8:00 – 10:00).

Весілля

У Вашому розпорядженні два банкетних зали на 300 та 150 місць

VIP зал

Для особливих гостей ми приготували VIP зал з розкішним каміном (до 12 місць)

Банкети

Зали нашого ресторану мають великий попит для проведення святкових заходів, фуршетів та ділових обідів

Замовлення столиків

Для Вашої зручності Ви можете попередньо замовити столик.

Альтанки

Якщо Ви надаєте перевагу проведенню часу на свіжому повітрі - до ваших послуг 10 затінених альтанок з чарівним краєвидом

Конференц-зал у Львові: зручно, сучасно, недорого

Щороку у Львові проходить безліч конференцій, симпозіумів, бізнес-форумів, тренінгів, конгресів та інших заходів. Спеціалісти також стверджують, що приблизно третина подорожей до Львова здійснюється в ділових цілях. Це, звичайно, підвищує попит на приміщення для комфортного проведення бізнес-зустрічей та навчання. При цьому вони мають відповідати певним вимогам, які можуть відрізнятися в залежності від особливостей різних заходів. Конференц-зал у Львові знайти досить просто, але при цьому вартість оренди може виявитися не завжди прийнятною. Тому багато хто із замовників надає перевагу закладам, які знаходяться за містом або на його околицях. Так, орендуючи конференц-зал у готельно-ресторанному комплексі «Варшава», ви можете отримати сервіс високого рівня, не витрачаючи зайвих коштів.

У нас є три конференц-зали на вибір для будь-яких потреб!

Ми пропонуємо не лише якісний відпочинок, але й створюємо всі необхідні умови для різних заходів. До послуг наших клієнтів пропонуємо три конференц-зали:

 • конференц-зал № 1: площа даного приміщення складає 200 м2. В ньому можна вільно розмістити до 80 учасників заходу. Зал обладнаний сучасними меблями, розташування яких може змінюватися в залежності від потреб замовників. Вартість — 2000 грн. на день (обладнання включено у вартість).
 • конференц-зал № 2: площа в 400 м2 розрахована на 250 посадкових місць. У такому залі зручно проводити різні навчальні заходи, конференції тощо. Вартість — 5000 грн. за день (до 100 осіб). При більшій кількості учасників — доплата 50 грн. за особу. (обладнання включено у вартість).
 • конференц-зал № 3: приміщення відрізняється великими розмірами — 450 м2, оформлене у традиційному стилі для проведення конференцій та інших заходів. Кількість посадкових місць 350. Вартість — 10000 грн. за день (до 200 осіб). При більшій кількості учасників — доплата 50 грн. за особу. (обладнання включено у вартість).

Конференц - Зал №1

Додаткові послуги при оренді конференц-залів у готельно-ресторанному комплексі «Варшава»

Для забезпечення якнайкращих умов для проведення ділових зустрічей та навчальних заходів ми пропонуємо такі види додаткових послуг:

 • кава-перерви, під час яких учасники зможуть відпочити та обмінятися думками;
 • комплексні обіди та вечері, меню для яких розроблять наші співробітники;
 • гала-вечері у різних форматах, які можуть стати урочистим завершенням проведення масштабних заходів;
 • офіційні презентації та експозиції;
 • церемонії, виставки, аукціони;
 • послуги бізнес-центру та ін.

Планування та організація будь-яких заходів відбувається на найвищому рівні.

Конференц - Зал №2

Переваги оренди конференц-залів у Warszawa Hotel

Оренда конференц-залу у Львові – дуже важливий та відповідальний етап. Найчастіше організатори надають перевагу спеціально обладнаним приміщенням у готелях, оскільки таке рішення має низку переваг. Звернувшись до нас, ви отримаєте наступні:

 • зручне розташування: незважаючи на те, що наш готель знаходиться на околиці Львова, нас легко знайти. Крім того, таке розташування дає перевагу проводити всі заходи у комфортній обстановці;
 • висока якість обслуговування: наш кваліфікований персонал має великий досвід у організації та проведенні бізнес-заходів різних видів. Це дозволяє уникати помилок, яких інколи припускаються непідготовлені організатори;
 • наявність додаткових послуг: ми маємо можливість поселити велику кількість гостей у комфортабельних номерах, надати місце для автотранспорту, організувати якісне харчування та змістовний різноплановий відпочинок;
 • високі стандарти обслуговування конференц-залів: наявність сучасних меблів, освітлення, необхідної апаратури та іншого обладнання (включено у вартість оренди).

Готельно-ресторанний комплекс «Варшава» — це комфортна обстановка, розроблений професійними дизайнерами інтер’єр, сучасне обладнання, чудова кухня, досвідчений персонал. Все це разом дозволяє нам організувати та провести будь-який захід на найвищому рівні.

Конференц - Зал №3

Ресторан «Варшава»

Ми цінуємо та поважаємо кожного гостя, а страви нашої кухні нікого не залишать байдужого!

Більшість страв меню ресторану «Варшава» готуються за старовинними та автентичними рецептами Галицької та Польської кухонь та включають в себе сучасне бачення шеф-кухаря.

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами.