Соляна кімната

Вітаємо у соляній кімнаті готелю "Варшава"!

Відвідування соляної кімнати протягом 10-15 сеансів (1 сеанс — 40-50 хвилин) з оздоровчого впливу — рівноцінно відпочинку на морі або в горах.                                                                                     

 Показання для відвідин соляної кімнати:

 • Підвищення загального імунітету організму до респіраторних захворювань;
 • Лікування бронхіальної астми, хронічних бронхітів і інших бронхо-легеневих захворювань;
 • Лікування алергічних захворювань;
 • Лікування різних шкірних захворювань (псоріаз, нейродерміти);
 • Поліпшення обмінних процесів в організмі;
 • Лікування вегетосудинної дистонії;
 • Підвищення кількості еритроцитів у крові;
 • Зняття стресу, синдрому хронічної втоми, лікування неврозів;
 • Підвищення розумової та фізичної діяльності, статевої функції, поліпшення сну.

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами: 067 516 7773

Наш сервіс

Сніданок

Для тих, хто проживає у готелі сніданок – 120 грн/особа (8:00 – 10:00).

Весілля

У Вашому розпорядженні два банкетних зали на 300 та 150 місць

VIP зал

Для особливих гостей ми приготували VIP зал з розкішним каміном (до 12 місць)

Банкети

Зали нашого ресторану мають великий попит для проведення святкових заходів, фуршетів та ділових обідів

Замовлення столиків

Для Вашої зручності Ви можете попередньо замовити столик.

Альтанки

Якщо Ви надаєте перевагу проведенню часу на свіжому повітрі - до ваших послуг 10 затінених альтанок з чарівним краєвидом

Соляна кімната у Львові: запрошуємо до оздоровлення!

Вас цікавить соляна кімната у Львові? Тоді чекаємо вас у готельно-ресторанному комплексі «Варшава»! У нас можна не лише розміститися з комфортом або смачно пообідати, але й корисно та змістовно провести час. Ми знаходимося в передмісті Львова (с. Малехів), тож маємо головні складові для якісного відпочинку – тишу, чисте повітря, смачну та корисну їжу, сауну, басейн та соляну кімнату.

Що таке соляна терапія?

Немедикаментозний метод лікування сіллю походить із сивої давнини. Ще давньоіндійські воїни відновлювали свої сили в підземних соляних печерах. Офіційно лікування сіллю було започатковано в Польщі в ХІХ ст., коли промисловий терапевт Ф. Бочковський помітив, що серед працівників однієї з соляних шахт поблизу Кракова не зареєстровано жодного випадку астми. Одразу після цього і було відкрито легеневу солелікарню. В Україні перший такий заклад з’явився в 1980 році в с. Солотвине Закарпатської області.

Основний цілющий фактор – це аерозольні мікрочастинки звичайної солі – хлориду натрію (NaCl). Їх розмір становить приблизно 3-5 мікрон. Разом із повітрям, яке вдихається, сіль потрапляє в найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, де проявляється її протизапальна, дренажна, імуностимулююча дія. Терапевтичний ефект посилюється за рахунок певного рівня вологості повітря, температури, рівня насиченості частинками солі. Досвід використання соляних кімнат підтвердив високу ефективність сольового аерозолю. Методі лікування застосовується при таких захворюваннях:

 • хронічний та обструктивний бронхіт;
 • бронхіальна астма;
 • хронічний гайморит;
 • сезонна алергія;
 • алергічний та вазомоторний риніт;
 • інші захворювання дихальних шляхів, а також період відновлення після їх перенесення.

Також сольові кімнати відвідують з метою загального оздоровлення, зміцнення імунітету, очищення верхніх дихальних шляхів, стабілізації обмінних процесів, омолодження, лікування захворювань шкіри, досягнення антистресового та антидепресивного ефектів, для лікування та профілактики алергії тощо.

Метод лікування у природних соляних шахтах називається спелеотерапія. Але вони розташовані лише в певних місцях, а також не кожна людина може спуститися на значну глибину. Результати досліджень показали, що повітря, штучно насичене мікрочастинками солі, має ідентичні шахтам лікувальні властивості. Метод лікування у штучно створених соляних кімнатах (галокамерах) отримав назву галотерапія. Зараз вони популярні у різних країнах світу, оскільки без зайвого навантаження на організм допомагають впоратися з багатьма проблемами.

Соляна кімната (Львів) в готелі «Варшава»

Запрошуючи вас до нашої сольової кімнати, ми гарантуємо:

 • оптимально підібраний та автоматично підтримуваний рівень сольового аерозолю у повітрі;
 • ідеальну вологість у повітрі, необхідну для досягнення терапевтичного ефекту;
 • затишну атмосферу та зручні меблі;
 • консультації спеціаліста.

Під час сеансу галотерапії вам потрібно лише зручно розташуватися та поринути, наприклад, у світ гарної музики. Ми запрошуємо відвідати сольову кімнату наших гостей, жителів м. Львів та всіх, хто бажає оздоровитися.

Метод галотерапії практично не має протипоказань, адже кількість солі, яку людина вдихає в середньому за один сеанс, складає 150 мг (1/50 добової потреби). Вона не може зашкодити організму. Саме тому відвідувати соляні кімнати можуть вагітні та діти. Але все ж таки варто врахувати і деякі протипоказання. Це наявність злоякісних пухлин, будь-які захворювання у стадії загострення, хронічна коронарна недостатність, гіпертонія тяжкого ступеню, захворювання нирок тощо. Ми чекаємо на вас у будь-який зручний час!

Ресторан «Варшава»

Ми цінуємо та поважаємо кожного гостя, а страви нашої кухні нікого не залишать байдужого!

Більшість страв меню ресторану «Варшава» готуються за старовинними та автентичними рецептами Галицької та Польської кухонь та включають в себе сучасне бачення шеф-кухаря.

Для резервування та отримання додаткової інформації зв’яжіться, будь ласка, з нами.

Соляна кімната
В середньому: 5; всього оцінок: 1