Blog

Як вибрати колір весілля

By

Незвичайні весілля набувають популярності. Щороку з’являються нові тренди в оформленні урочистої події. Молодятам хочеться, щоб цей день запам’ятався гостям надовго і виділявся з-поміж інших торжеств. Класичні церемонії ніколи не втратять своєї актуальності. Але їх можна зробити більш індивідуальними, якщо доповнити сучасними рисами.

Серед нововведень, які пропонують агентства з організації весіль, найцікавішими здаються:

  • Церемонія на природі. Пишні гуляння з великою кількістю запрошених, більшу частину з яких молодята бачать вперше і востаннє в житті, втрачають свою популярність. Молодята хочуть розділити важливу подію з невеликим колом рідних так найближчих друзів. Щоб задовольнити запит закоханих, заклади організовують місця відпочинку на свіжому повітрі. На території готельно-ресторанного комплексу «Варшава» є урочиста капличка для церемонії під відкритим небом.
  • Фуршет замість традиційного застілля. Цей пункт пов’язаний із попереднім і чудово підходить для весілля у нестандартних локаціях. Пригощання знаходиться на великому столі і кожен з гостей вибирає те, що йому до смаку. Фуршет дозволяє зробити святкування більш мобільним: гості постійно рухаються, спілкуються, танцюють, можуть приділити більше уваги молодятам.
  • Тематичні весілля. Закохані обирають тему для святкування. Це може бути улюблений фільм, епоха чи музичний жанр. Згідно з цим продумується вбрання наречених, гостей, декор, оформлення приміщення, сценарій свята. Необхідно заздалегідь попередити запрошених, щоб вони встигли підготувати образ. Особливою популярністю користуються весілля в українському стилі.
  • Яскраві святкування. Часи, коли весілля асоціювали з білим кольором, минули. Якщо молодята хочуть зробити сучасну церемонію, вони повинні розуміти, як вибрати колір весілля.

Ресторан для весілля "Варшава"

Який колір весілля вибрати ― поради декораторів

Спеціалісти рекомендують вибрати два відтінки: спокійний базовий і яскравий акцентний. Можна використати контрастні комбінації комплементарних кольорів (білий і чорний, фіолетовий і жовтий, червоний і зелений). Стильно виглядають поєднання кількох відтінків одного кольору. Щоб визначитись з вибором було легше, можна скористатись колом відтінків.

Деякі стилісти радять відштовхуватись у виборі від пори року. Для літнього весілля підійдуть найрізноманітніші яскраві комбінації. Восени можна віддати перевагу теплому жовтому, помаранчевому, червоному, золотистому і бежевому.  Зимова церемонія виглядатиме казково у синіх, блакитних, білих і срібних відтінках. Красу і свіжість весняного весілля підкреслить рожевий і персиковий. Кожен з кольорів має свою семантику.

Цікаво виглядає ефект градієнту в декорі. Плавний перехід з одного кольору в інший можна використати при оформленні квіткових композицій, фотозон і сервіруванні столів.
Ресторан для весілля "Варшава"

Кольорове весілля без помилок

Щоб фотографії з церемонії не нагадували поганий абстрактний живопис, варто дотримуватись таких порад:

  • Кольорів не повинно бути більше 4. Для того щоб гармонійно поєднати 5 і більше кольорів, потрібно мати витончений смак. Якщо хочеться додати виразності, можна пограти з різними відтінками одного кольору.
  • Повідомте гостей про дресс-код на святі. Зазначте обрані кольори в запрошенні.

Не варто сліпо слідувати трендам. Модні віяння постійно змінюються. Обираючи тему, декор і сценарій свята, думайте про те, що це унікальна подія, яка ніколи не повториться. Весільні фотографії має бути приємно переглядати через багато років у колі дітей та онуків.