Blog

Як вибрати дату весілля

By

Коли закохані вирішили поєднати свої долі і побратися, перед ними постає питання: коли краще робити весілля. Вибір дати може стати набагато важчим завданням для молодят, ніж здається на перший погляд. В деяких випадках на ситуацію впливають додаткові фактори, які змушують обрати одну з найближчих дат. Але якщо обставини сприятливі, перед майбутнім подружжям відкривається багато варіантів коли можна влаштувати свято.

Як прикрасити зал на весілляПошукові системи видають безліч матеріалів по запиту: як вибрати дату весілля. Нумерологи і астрологи обіцяють знайти оптимальний день за допомогою особливих прорахунків. Вони беруть до уваги особисті дані молодят і визначають, яка дата є сприятливою для щасливого сімейного життя. Кожна пара вирішує для себе: вірити у такі способи чи ні.

Існують об’єктивні фактори, які треба брати до уваги при плануванні весілля:

  • Графік роботи молодят. Організація свята вимагає багато часу, навіть якщо наймати агентство. Тому нареченим доведеться часто відлучатись з роботи. Після урочистої події чоловік і дружина вирушають у романтичну подорож, тобто потрібно брати відпустку. Важко підлаштуватись під графік усіх гостей, тому святкування зазвичай призначають на вихідний день.
  • Державні свята. В ці дні обмежують рух машин для проведення урочистих заходів. Це внесе корективи в маршрут весільного кортеджу.
  • Місце проведення свята. Якщо молодята хочуть відсвяткувати у певному закладі, потрібно дізнатись чи не заброньовано ресторан на бажану дату. Готельний комплекс «Варшава» пропонує банкетні зали для весілля. Після гучного свята гості зможуть відпочити у готелі. При замовленні свята номер для молодят надається безкоштовно.
  • Концепція свята. Виїзна церемонія на природі доречна в теплу погоду. Молодята повинні подумати про комфорт гостей.
  • Кожна релігія має дати і періоди, коли не бажано брати шлюб. Це треба мати на увазі парам, які планують вінчатись.

Як дата весілля впливає на сімейне життя

Останнім часом стало модним обирати красиві дати для весілля. весілля у Warszawa-HotelДеякі пари хочуть побратись саме в той день і місяць, коли познайомились, вперше поцілувались чи почали зустрічатись. Це додає стосункам романтики і робить історію кохання красивою.

Нумерологи радять звернути увагу на дати народження молодих. Щоб вирахувати щасливе число, потрібно додати всі цифри дня, місяця і року народження. Отриманий результат можна відрахувати від першого чи останнього дня місяця. Саме ця дата найкраще підходить для весілля.

Якщо молодята дійшли згоди щодо дня весілля, можна перевірити чи він сприятливий для створення сім’ї з точки зору нумерології. Для цього потрібно додати заплановані число, місяць і рік. Якщо в результаті отримали двозначне число ― знову додати цифри. Хорошими варіантами будуть дати, нумерологічний код яких 1, 3, 6, 7 , 8 і 9.

Вважається, що високосний рік ― невдалий час для весілля. Статистика говорить, що на такі роки припадає найбільша кількість розлучень. Наші пращури вважали, що у високосний рік дівчина може піти проти волі батьків і сама обрати майбутнього чоловіка.

Психологи радять не надавати надто великого значення магії цифр. Найсприятливіша дата, визначена астрологами і нумерологами, не може гарантувати щасливого сімейного життя. Молодята, які сподіваються на допомогу вищих сил, ризикують знехтувати важелями, які є в їхніх руках.

Повага до своєї половинки, уміння слухати, знаходити компроміс, чесно виконувати свої сімейні обов’язки дають значно більше шансів на міцний союз, ніж цифри, записані у свідоцтві про шлюб.