Blog

Як організувати весілля

By

Організація весілля може стати справжнім випробуванням для молодят. На їх плечі лягає відповідальність за влаштування урочистої події, яку вони запам’ятають на все життя. Потрібно врахувати побажання батьків і запрошених. Навіть якщо молодята планують скористатись послугами весільного агентства, вони повинні добре знати, як організувати весілля, щоб контролювати роботу найманих спеціалістів.

Ресторан для весілля "Варшава"Кожна пара індивідуальна і  по-різному бачить своє ідеальне свято. Але план організації весілля для всіх сценаріїв буде схожим. Він включає основні моменти, які потрібно вирішити, щоб урочиста подія втілила всі задуми молодих. Треба скласти список необхідних речей для наречених.

План організації весілля

Перелік важливих дій та покупок допоможе краще спланувати свято. Він може бути доповнений особливими пунктами, які відповідають сценарію події. Після того, як закохані ухвалили рішення поєднати свої долі, їм потрібно узгодити такі питання:

 1. Вибрати дату весілля і подати документи до РАГСу. Деякі пари хочуть обрати особливу для них дату і готові чекати півроку і довше, щоб розписатись в цей день. Головне, пам’ятати, що на організацію масштабного свята потрібен час.
 2. Визначитись з концепцією торжества: весілля в колі найближчих рідних і друзів чи гучне свято на 300 персон. Популярності набувають тематичні свята: в національному стилі, на природі, з використанням певної кольорової теми. Якщо молодята планують обвінчатись ― це вносить корективи в загальний план. Потрібно знайти церкву і домовитись зі священником.
 3. Скласти перелік запрошених. Цей пункт часто викликає багато суперечностей у поглядах між батьками і дітьми. Потрібно врахувати інтереси всіх сторін.
 4. Визначити бюджет. Варто співвіднести бажання наречених з їх можливостями і знайти оптимальний варіант втілення. В процесі організації свята можуть виникати непередбачувані витрати. Щоб уникнути стресу, молодятам варто підготувати кошти на екстрені випадки.
 5. Знайти ведучого церемонії і свята. Графік хороших спеціалістів розписаний на місяці вперед. Вони здатні створити комфортну атмосферу і згуртувати гостей з різних родин, які зустрілись вперше. Сценарій заходу потрібно обговорити і узгодити, щоб молодятам не довелось червоніти за недоречні конкурси.
 6. Обрати весільну сукню та костюм. весілляЦей пункт може бути актуальним протягом всього часу підготовки до свята. Знайти омріяне вбрання непросто. Деякі наречені визначаються зі своїм образом в переддень весілля.
 7. Домовитись про місце проведення святкування. Ресторан для весілля у Львові в готелі «Варшава» здивує святковим інтер’єром в класичному стилі та вишуканою кухнею. Молодятам та гостям сподобається високий рівень сервісу.
 8. Організувати транспорт. На весіллі знадобляться: лімузин для наречених, машини високого класу для свідків, батьків і гостей.
 9. Домовитись з оператором. Фотографії та відео ― це те, що залишиться на згадку про щасливий день на все життя. Таку відповідальну справу можна довірити майстру своєї справи. Ознайомтесь з портфоліо оператора, щоб впевнитись, що ваші уявлення про хороші фото і відео співпадають.
 10. Узгодити декор залу. Живі квіти, кульки, арка, фотозона ― все це повинно відповідати концепції свята. Самотужки важко впоратись з таким обсягом завдань, тому краще звернутись до спеціалістів, які прикрасять зал зі смаком.
 11. Поставити танець молодят. Цей зворушливий момент залишиться в пам’яті гостей надовго. Можна звернутись до професійного хореографа, який допоможе з вибором музики і постановкою рухів.
 12. Розіслати запрошення. Це треба зробити заздалегідь, щоб гості могли планувати свій час і повідомити про відсутність.

Молодятам хочеться, щоб на святі все було ідеально. Але навіть якщо щось піде не за планом ― це не повинно засмучувати закоханих. Адже саме ці моменти запам’ятаються найкраще і з роками будуть викликати посмішку.