Blog

Що потрібно для організації весілля

By

Весілля ― це одна з найбільш урочистих та важливих подій у житті кожної людини. Щоб свято пройшло ідеально і залишило тільки приємні спогади у молодят та гостей, треба скласти детальний список всього, що потрібно для весілля. Підготовка до події потребує багато часу і моральних сил. Молодята вчаться спільно приймати рішення, поважати думку половинки, розділяти обов’язки і знаходити компроміси.

Ресторан для весілля "Варшава"Неважливо яким буде весілля: інтимною подією для закоханих і найближчих людей чи пишним банкетом з великою кількістю запрошених. Організація свята повинна бути на найвищому рівні, щоб жодні негаразди не зіпсували враження від важливої події. Ресторан для весілля у Львові в готелі

«Варшава» пропонує банкетні зали в класичному стилі, розраховані на різну кількість гостей. Страви з вишуканого меню та ексклюзивний торт порадують найвибагливіших гурманів.

Перш ніж почати планувати весілля, молодятам треба визначитись з концепцією свята. Після цього варто дійти згоди в таких важливих питаннях:

 • Дата проведення урочистої події. Коли особливий день буде обрано, необхідно подати документи до РАГСу. Чим більш масштабним має бути весілля, тим більше часу потрібно залишити на підготовку. Молодята повинні визначитись, чи будуть вони вінчатись.
 • Бюджет заходу. Часто не вдається вкластись у заплановані рамки, тому що в процесі організації виникають непередбачені витрати. Потрібно визначити, хто візьме на себе підготовку свята: молодята, агентство чи хтось із членів родини.
 • Список запрошених. Цей пункт варто узгодити з батьками, щоб уникнути непорозумінь.
 • Місце проведення свята. Молодята повинні бути впевнені в високій якості сервісу, смачній кухні і готовності персоналу закладу зробити все можливе для втілення їх ідей.
 • Людина, яка вестиме церемонію. Потрібно поспілкуватися з працівником РАГСу, священником, якщо молодята вирішили повінчатися. Атмосфера свята залежить від ведучого весілля. Його треба вибирати дуже уважно, щоб сценарій свята був цікавим і прийнятним для молодят і запрошених. Важко знайти хорошого ведучого в останній момент, їх графік розписаний на багато місяців вперед.

Наречена ― головна окраса свята

Після узгодження усіх організаційних питань можна переходити до вибору святкового вбрання для молодят. І хоча сучасні чоловіки приділяють своєму зовнішньому вигляду не менше уваги, ніж жінки, всі погляди на святі будуть прикуті до молодої. Щоб уникнути неприємних несподіванок і почуватись впевнено, потрібно знати все, що потрібно для весілля нареченій.

Ресторан для весілля "Варшава"Почати варто з пошуку весільної сукні. Щоб купити неповторне вбрання, скористайтеся підказками стилістів:

 • Сукня мусить відповідати сценарію свята. Варіант з оголеною спиною буде недоречним на церемонії вінчання у церкві, а пишна спідниця не підійде для виїзного торжества на природі.
 • Тканина має гарно відтіняти колір шкіри, очей та волосся нареченої. Білий має десять різних відтінків, кожен з яких підкреслить особливості різних типів зовнішності.
 • Фасон і матеріал вбрання залежать від того, на яку пору року запланована урочиста подія. У холодну погоду молодій знадобиться жакет, болеро чи хутряна накидка.
 • Звертайте увагу на деталі: декор, форму декольте, силует сукні. Саме вони створюють неповторний образ нареченої.

Весільну сукню доповнять вишукані туфлі. Варто підготувати два варіанти: елегантний ― для урочистої частини і зручний ― для святкування. Заздалегідь потрібно знайти візажиста і перукаря, узгодити макіяж і зачіску. Щоб у святковій метушні не виникло неприємних ситуацій, наречена мусить мати при собі:

 • серветки;
 • голку з ниткою;
 • краплі для очей;
 • запасні панчохи, шпильки.

Якщо продумати всі дрібниці, добре підготуватись до весілля, воно стане одним з найщасливіших моментів в житті молодят і запам’ятається на довгі роки.