Blog

Маленьке весілля у Львові: як зробити все правильно

By

У нинішньому буремному третьому тисячолітті все частіше молодята відмовляються від пишних святкувань із великою кількістю гостей, натомість роблячи маленьке весілля. Всі принади такого рішення: менше клопоту, грошей, обов’язкових атрибутів свята і більше камерності, теплоти та душевності. Але тільки на перший погляд це простіше, а вже на другий – потребує серйозної підготовки.

Маленьке весілля у Львові: як зробити все правильно

Поради та цікавинки для організації маленького весілля

Перше і головне – на вашому невеликому весіллі не буде далеких родичів чи знайомих: всі гості – найближчі, їх небагато, отже увага гарантована кожному – це величезний плюс. Задля отримання задоволення всіма сторонами, треба вирішити одразу – чи буде свято тематичним (адже невелику кількість гостей можна організувати: знайти костюми, наприклад, та підтримати тематику) або звичайним. Можливі варіанти:

  • Вечірка у певному стилі чи тематична.
  • Традиційні українські посиденьки.
  • Європейський фуршет.

Якщо кількість гостей обмежена, однією з цікавих ідей є фотосесія, адже кожен з гостей може потрапити на світлини. Майстер приділяє увагу кожному обличчю, тому гостям не потрібно буде розшукувати себе на групових світлинах – всі мають змогу отримати цікаву фотокнигу на пам’ять. Ще одна чудова ідея – весільна прогулянка та фотосесія на природі. Влітку чи взимку, восени чи навесні – така ідея завжди має свої принади.

Невеликий бенкет – основна частина маленького весілля, тож треба дуже відповідально підійти до меню та інших тонкощів. Тут є багато плюсів:

  • Менша кількість людей дає змогу замовити цікаві позиції із запропонованих у ресторані, враховуючи смаки усіх присутніх.
  • Напої можна не розраховувати, як це зазвичай робиться, по нормах, а залишити на розсуд гостей.
  • Можна легко відмовитися від якогось елементу (наприклад, гарячого або десертів).

На заміну залу у ресторані можна обрати галявину або відкриті тераси у теплу погоду, щоб насолоджуватися пейзажами та вести розмови під акомпанемент цвірінькання птахів або шелесту дерев.

Маленьке весілля у Львові дозволяє зробити цей день більш чуттєвим, особливим. Вигадуйте конкурси та отримуйте насолоду від сумісного створення дерева майбутньої родини або фотокниги, заздалегідь замовте книгу, у якій кожен гість напише добрі слова про нову родину – побажання, мрії тощо. Через роки такі подарунки будуть зігрівати душу та нагадувати про найважливіший день у житті.

Маленьке весілля у Львові: як зробити все правильно

Запрошувати ведучого чи ні – питання, яке потребує зважування «за» та «проти»:

  • Безумовно, гарний ведучий знімає з молодят багато справ – він керує святом, переміщує гостей до столу або навпаки – піднімає їх задля знакових танців або веселощів.
  • Мінус – ведучий буває нав’язливим у своїх діях та занадто галасливий.

Приділивши цьому питанню достатньо уваги, можна вже на етапі перемовин побачити, чи співпадають погляди молодят та ведучого. Якщо так – варто ризикнути та віддати управління весіллям професіоналу. Але якщо є сумніви, краще відмовитися від цієї складової свята та запропонувати роль одному з гостей.

Подарунки гостям та фінал святкування

Прекрасна ідея – зробити закінчення свята пам’ятним для всіх. Молодята можуть подарувати гостям міні-подаруночки на згадку про участь у такій важливій для них події. Невеличкі коробочки із цікавим вмістом або колажі із світлин з дошлюбного життя – обирати новоспеченим чоловіку та жінці.

Звертайтесь до нас у «Варшаву»,  і ми зробимо ваше маленьке весілля у Львові ніжним або яскравим – саме таким, яким його бачите ви!