Blog

Як провести весілля: що важливо знати

By

Весілля – свято, урочиста подія і… як не дивно, багато проблем та клопоту. Серед головних моментів – замовлення одягу нареченим, вибір квітів, обручок, і це ще не все! Доведеться вирішити, як провести весілля та де його святкувати – і от тоді розпочнуться всі підготовчі події та зустрічі. Взагалі, варіантів дуже багато, але їх можна розділити на дві групи: організувати свято самотужки або віддати це у руки професіоналам.

Весілля на мільйон

Таке свято обов’язково проводять у наймоднішому у місті закладі із запрошенням музичних колективів, а також дорогим оздобленням залу. Рівень весілля сягає неба, але й грошей на нього піде багато. «Варшава» має всі можливості зробити таке свято, але домовлятися про його проведення треба заздалегідь, щоб був час на підготовку та узгодження багатьох моментів.

Бюджетне весілля

Частіше за все такі весілля бувають у тих молодят, які прагматично дивляться у майбутнє та не бажають витрачати зайві гроші на атрибути свята. Тут все доволі просто: урочиста вечеря або обід на мінімум персон (молодята + батьки, молодята + дружки), ніяких спеціальних меню тощо. Також є варіант взагалі без святкування – поставили свої автографи у відділі РАГСу та й все.

Традиційне весілля

Таке свято – подія в житті, яку молодята хочуть розділити із родичами та друзями. Тут враховано все – вибір залу та його оздоблення, меню, квіти, святкова програма (аніматори, музиканти тощо), фотосесія, солодкий стіл із дивовижними десертами або розкішним тортом. Ми у «Варшаві» пропонуємо саме такий варіант, як провести день весілля – комплексний, що дозволяє втілити у святковому дні всі свої мрії, врахувати побажання та отримати саме той день, що залишиться у пам’яті на довгі роки.

Зазвичай потрібно кілька зустрічей, аби всі подробиці були записані, а потім втілені у сценарії свята. Важливо обрати стиль декору, обговорити меню, розрахувати вартість – справ багато, починати підготовку треба за півтора чи два місяці. Частіше за все справи доручають організатору, а він вже шукає дизайнера та інших спеціалістів.

Як провести весілля: що важливо знати

Як проводиться весілля:

  • Молодята приїздять до ресторану та зустрічають у спеціальній зоні своїх гостей.
  • Всі проходять до фотозони, щоб зробити пам’ятні світлини.
  • Гості і молодята проходять у зал, де починається святкова програма.

Загалом сценарій містить всі компоненти – гості мають проголошувати тости, їсти та пити, танцювати та дарувати подарунки. До того ж, ведучі свята проводять цікаві конкурси або використовують інші засоби для «розкачування», бо свято має бути веселим, змістовним, яскравим.

Існує безліч готових сценаріїв весілля, але кожного разу свято має оригінальні риси. Немає двох схожих пар молодят, тому й свята вирізняються. Головне, що повинне мати кожне весілля – атмосферу щастя, адже на світ з’являється родина.

Весілля у «Варшаві»

Українське або суто європейське, розкішне або досить стримане – свято у нашому виконанні буде чарівним. Ми врахуємо всі побажання молодят та створимо чудову атмосферу у обраній залі та навкруги. Якщо ваше весілля припадає на теплу пору року, це розширює можливості, адже можна задіяти вуличні тераси та об’єкти. Але і взимку в нас чудово – перегляньте фото та переконайтеся!

Як провести весілля: що важливо знати

Святковий день має приносити лише приємні спогади, тому ми працюємо саме так – передбачаючи всі тонкощі та зважаючи на всі компоненти свята. Кожне весілля – це екзамен на професійність, і ми складемо його так, що ви не пошкодуєте про виданий нам кредит довіри. Приходьте зі своїми питаннями та побажаннями – ми готові слухати та втілювати їх у життя.

Весілля – початок нового етапу у житті. У «Варшаві» знаються на подіях такого рівня і вміють організувати все на вищому рівні. Звертайтесь та отримуйте омріяне свято!