Blog

Що проводять в конференц-залах: найпопулярніші заходи

By

Львів — місто з дуже бурхливим діловим життям. Тут щодня відбувається безліч семінарів, конференцій, тренінгів та інших заходів. Для чого потрібен конференц-зал? Щоб мати змогу не просто розмістити запрошених, але й провести захід, не відволікаючись на вирішення різних технічних питань. Ціна конференц-залу у Львові залежить від декількох факторів. Це місце розташування закладу, кількість запрошених осіб, рівень технічного обладнання, додаткові послуги тощо.

Обираємо конференц-зал: на що звернути увагу

конференц-залЯкщо ви плануєте проведення заходу, то перше, що треба зробити, це обрати місце. Що проводять в конференц-залах? Це можуть бути заходи різних форматів:

  • Конференції: зібрання, нарада груп осіб, окремих осіб, організацій для обговорення певних тем. Конференції бувають науковими, науково-практичними, прес- та бізнес- тощо. Як правило, це заходи середньої та великої масштабності, тому для їх проведення можуть знадобитися конференц-зали з різною кількістю посадкових місць. Вони є при багатьох готелях або ресторанах;
  • З’їзди: масові зібрання представників суспільних організацій, політичних партій, соціальних, професійних, національних та інших груп. Проводити їх можна в конференц-залах, виставкових центрах та інших приміщеннях, які приймають велику кількість осіб. Такі послуги надають не всі заклади.
  • Ділові зустрічі: проводяться в будь-яких зручних конференц-залах, які можуть забезпечити відповідну кількість місць, технічне оснащення та інші умови. Представники бізнесу збираються з метою обміну досвідом, цікавими ідеями, інноваційними рішеннями, представляють вже готові проекти, обговорюють подальші перспективи розвитку. Ділові зустрічі є популярною формою міжнародного ділового спілкування.
  • Семінари: навчальні заходи різної тематики. На семінари збираються представники бізнесу, освіти, наукової сфери. Захід може тривати один день або декілька, носити як теоретичний, так і практичний характер. У відповідності до цього обирається конференц-зал, який може забезпечити належні умови.
  • Тренінги: методи активного навчання, спрямовані на розвиток знань, умінь та навичок, соціальних установок. Є дуже популярними заходами останнім часом. Можуть організовуватися для різної кількості осіб. У Львові для проведення таких заходів обирають найрізноманітніші конференц-зали. Тренінги тривають від одного до декількох днів.

У конференц-залах проводять й інші заходи, такі, як, наприклад, симпозіуми, наради, корпоративні зібрання, презентації тощо. Більшість сучасних закладів можуть забезпечити будь-які вимоги замовників.

Додаткові послуги при проведенні заходів у конференц-залах

конференц-залГотель-ресторан «Варшава» пропонує 3 конференц-зали для проведення різноманітних заходів з різною кількістю запрошених (до 80, 250, 350 осіб). Під час їх організації необхідно подумати не лише про приміщення, але й вирішити інші питання. Обираючи нас, ви можете розраховувати на наступні додаткові послуги:

  • Організацію харчування учасників: при готелі працює ресторан, тож ми можемо організувати каву, сніданки, обіди, гала-вечері, банкети та ін.;
  • Розміщення учасників: більшість масштабних заходів передбачає запрошення учасників не лише з інших міст, але й країн. Готель «Варшава» пропонує до послуг гостей комфортабельні сучасні номери. Це особливо зручно, якщо захід розраховано на декілька днів — зникає необхідність організовувати трансфер.
  • Додаткові площі: вони можуть бути необхідні для проведення виставок, презентацій, майстер-класів, розміщення літератури.
  • Розважальні програми: можемо організувати їх як на території закладу, так і у формі екскурсій та інших заходів у місті.

Ми маємо досвід у проведенні найрізноманітніших заходів. Обираючи наші конференц-зали, ви можете бути впевненими в тому, що все пройде на найвищому рівні.