Blog

Як прикрасити зал на весілля: тренди та тенденції сучасності

By

Майже кожне весілля в Україні включає у себе урочисте святкування у приміщенні із столом, танцями, конкурсами тощо. Важливо не тільки підібрати його з урахуванням кількості гостей, побажань молодят, але й прикрасити таким чином, щоб око милувалося. Питання, як прикрасити зал на весілля, стає актуальним одразу після того, як цей зал обрали та забронювали на необхідну дату (як обрати зал для весілля читайте у нашій статті).

Поради та важливі моменти

 • Кольори. Добре, якщо у весілля є тематика – це одразу додає ідей, але й у інших випадках можна створити гармонійне оформлення залу у пастельних тонах.
 • Кульки, квіти, текстиль. Краще менше елементів, але зібраних у цілісну картину, аніж багато розкошу ні до чого. Обирайте живі квіти замість штучних – це виглядає природньо та ніжно.
 • Копіювання модних оформлень. Краще відштовхнутись від картинки у журналі, але розробити унікальний дизайн, аніж спробувати повторити все до останнього штриха.
 • Особливі зони. Обов’язково продумайте, де молодята будуть зустрічати гостей – ця зона має бути просторою. Також трендом є створення окремої фотозони – місця для загальних фотографувань.

Весілля – подія, до якої готуються не лише молодята, але й їхні батьки, друзі, родичі. Залучивши їх до розробки ідей з оформлення, можна отримати свіжий погляд, класне рішення, оригінальні думки та чудовий результат.

Як прикрасити зал на весілля

Ми у «Варшаві» маємо досвід проведення урочистих подій та оформлення приміщень у різноманітних стилях. Приходьте та бронюйте зал, що буде відповідати вашим умовам.

Тренди сезону 2018-2019:

 • Декор в стилі Loft або комора.

У дизайні використовуються переважно натуральні матеріали, в достатку дерев’яні елементи, натуральні грубі тканини або навпаки – поєднання дерева із прозорим шовком. Наразі така стилістика підходить до ідеї еко-весілля.

 • Райський сад.

Такий декор – це безліч квітів, ніжність у кожній деталі, золото та кришталеві елементи. Найчастіше його обирають для святкування на природі, коли залом слугує шатер.

 • Вінтаж.

Здавалося б, цей стиль вже мав би відійти у минуле, але ні – популярність його зростає. Для такого декору важлива кожна деталь – текстиль на столах та стільцях, посуд, квіти у особливих вазах, картки та свічки.

Матеріали для декору

Безліч ідей можна втілити у життя, якщо використати:

 • Папір. Квіти та пташечки, виконані у техніці оригамі, гірлянди, помпони та аплікації – розмаїття паперових фантазій дозволяє зробити оригінальний декор.
 • Тканини. Білий шовк або прозора органза, усілякі комбінації та драпірування завжди знайдуть своє місце у оздобленні святкового залу.
 • Нитки. Всілякі шари з ниток, помпони та інше – наскільки вистачає фантазії.
 • Свічки різних розмірів. Композиції із них у поєднанні з квітами, іншими матеріалами створюють чудову святкову атмосферу.

Як прикрасити зал на весілля

У вирішенні питання, як прикрасити весільний зал, можна спиратися на досвід дизайнерів або на публікації у глянцевих журналах. Тенденції та нові ідеї, що одразу займають своє місце у переліку, дозволять молодятам отримати ексклюзив та продовжити головну тему весілля у декорі. Для багатьох креативних людей процес прикрашання стін, оформлення фотозони, створення композиції на головному столі та загальної атмосфери стає передсвятковою лихоманкою, але на щастя сьогодні можна скористатися допомогою професіоналів та залишити собі лише очікування свята.

«Варшава» запропонує молодятам один з двох бенкетних залів та прикрасить його саме так, як забажають головні учасники урочистого дня. Звертайтесь до нас – і ваше весілля буде неперевершеним!